درآمدی بر نیاز به ایستگاه‌های شارژ ـ قسمت دوم

درآمدی بر نیاز به ایستگاه‌های شارژ ـ قسمت دوم

همانگونه که در قسمت اول مقالات ایستگاه‌های شارژ ، اکنون جهان به سطحی از پیشرفت رسیده است که  فناوری‌های نوین در زندگی بسیاری از افراد جای خوش کرده است. در میان این فناوری‌ها، تلفن‌های همراه بیش از پیش باعث تسهیل امور روزمره شده‌اند و شارژ بودن آن‌ها باعث افزایش احساس امنیت و کارایی در افراد می‌شود. و در ادامه، در ارتباط با برگزاری برخی از مراسم‌هایی که حضور ایستگاه شارژ تلفن می‌تواند مفید باشد و روند اجرا را روان کند، صحبت کردیم.

در این مقاله می‌خواهیم از ایستگاه‌های شارژ با چند پورت صحبت کنیم که عاملی برای ایجاد حس امنیت و خوشحالی برای کاربران است. همچنین دیگر موارد کاربرد ایستگاه‌های شارژ را توضیح خواهیم داد.

تعطیلات گروهی:

این ایستگاه‌های شارژ مناسب افرادی با خانواده‌های پرجمعیت است که تعطیلات سالانه را با جمعیت 15 تا 20 نفری در یک خانه میگذرانند. البته که این مسئله تا 10 سال پیش مطرح نبوده است، اما اکنون وقتی اعضای خانواده تلفن خود را به همراه ندارند، همه چیز از کنترل خارج می‌شود. وقتی افراد خانواده نمی‌توانند در انجام کارها توافق کنند و برخی از افراد تمایلی به تفریح و گردش دارند و برخی دیگر خیر، یا زمانی که همه اعضای خانواده تمایل به صرف غذا در یک رستوران مشخص ندارند؛ تلفن‌های همراه  به کمک اشخاص می‌آید.

تلفن‌های همراه با ارائه ابزارهای ارتباطی، اختلاف نظرها را آسان کرده و باعث سازماندهی می‌شود.

 

درآمدی بر نیاز به ایستگاه‌های شارژ ـ قسمت دوم

کافه‌ها و رستوران‌ها:

کافه‌ها فضایی برای استراحت و صرف اوقات خوش هستند، اما همچنین کنترل اتفاقات در این فضاها نسبتا دشوار است. این محیط‌ها محلی برای بروز اتفاقات و حوادث است و علیرغم تلاش ماموران امنیت، نگهداشت وسایل در فضای بسیار شلوغ کار آسانی نیست.  تلفن‌های همراه علاوه بر اینکه به افراد امکان تماس با دوستان، خانواده و حتی بازگشت به خانه را ( مانند اسنپ و تپسی ) می‌دهد، باعث ایجاد حس امنیت و کنترل بیشتر بر افراد خواهند شد.

وجود یک ایستگاه شارژ با چند پورت داخل این قبیل فضاها، نه تنها باعث شارژ تلفن همراه افراد می‌شود، بلکه نیروی باالقوه‌ای در حفاظت از زندگی اشخاص است.

کنسرت‌ها و جشنواره‌ها:

کنسرت‌ها و به ویژه جشنواره‌های موسیقی هزاران نفر را در یک فضا نگه می‌دارد، دور شدن و گم کردن دوستانتان حتی در یک ثانیه، می‌تواند خوشحالی مراسمی را که قرار است سرگرم‌کننده و مفرح باشد، از بین ببرد. اضطراب گم شدن در جمعیت و تلاش جهت پیدا کردن دوستان خود اتفاقی ناخوشایند است.

خوشبختانه تلفن‌های همراه این قابلیت را دارند که اضطراب مربوط به گم شدن و دوری از دوستان را به کمک ابزارهای ارتباطی برطرف کنند، یک درگاه شارژ با ارائه خدمات شارژ، باعث کاهش خطرات کنسرت و جشن‌ها می‌شود.

 

درآمدی بر نیاز به ایستگاه‌های شارژ ـ قسمت دوم

کتابخانه‌ها و فضای مطالعه:

در طول امتحانات میان‌ترم و پایان‌ترم در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، دانشجویان تمایل دارند که روزها را در فضای مطالعه دانشگاه بگذرانند یا به کتابخانه‌هایی با محیط مطلوب مراجعه کنند.

کتابخانه‌ها و مراکز آموزشی، مملو از افرادی است که همواره در کشمکش برای شارژ رایانه‌های خود هستند؛ اغلب تمام پریزها برای شارژ رایانه‌ها پر شده و جایی برای شارژ تلفن‌های همراه نمی‌ماند.

تلفن‌های همراه مدتی پس از حضور در کتابخانه، شارژ خود را از دست می‌دهد و هنگام بازگشت افراد به خانه که معمولا شب‌هنگام است، نداشتن شارژ کافی در موارد اضطراری می‌تواند مشکل‌آفرین باشد. راه اندازی یک ایستگاه شارژ با چند پورت می‌تواند به عنوان مکانیسم ایمنی برای دانشجویان و دانش‌آموزان عمل کند.

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس اپ
تلگرام
ایمیل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین ها

slide4-1
امنیت پاورباکس 1
تاثیر شگفت‌انگیز ایستگاه‌های شارژ تلفن‌همراه در بهبود فروش!

پربحث ترین ها

slide4-1
امنیت پاورباکس 1
تاثیر شگفت‌انگیز ایستگاه‌های شارژ تلفن‌همراه در بهبود فروش!