درباره ما

>
درباره ما
درباره ما

شرکت دانش‌‌بنیان «توسعه ساخت نگاه نو» با تجربه چندین ساله فعالیت در حوزه ارائه‌ سرویس‌های مبتنی بر تکنولوژی‌های نوین سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، دانش و تجربه گروهی از مهندسین زبده بهترین دانشگاه‌های کشور در کنار مشاوران بین‌المللی را با خود به همراه دارد.
این شرکت هدف خود را ارتباط بین صنعت و دانشگاه و بهره‌گیری از دانش و ایده‌های نو بر پایه تکنولوژی‌های روز اعم از IoT، SaaS، Cloud Computing، Real-time Collaboration و… به منظور ارائه خدمات و راهکارهای مبتنی بر الکترونیک و فناوری اطلاعات (سخت‌افزار و نرم‌افزار) به سازمان‌ها و کسب و کارهای مختلف قرار داده است.
پاورباکس‌های امن و هوشمند شارژ تلفن همراه، یک مورد از خدمات ارائه شده توسط این شرکت برای فرودگاه‌های مطرح کشور به کمک تکنولوژی IoT است که علاوه بر آن به عنوان یک رسانه تبلیغاتی چندمنظوره مورد استقبال قرار گرفته است.
راهکارهای خلاق ارائه شده در پاورباکس، علاوه بر تعامل و رفع یک نیاز ضروی مسافرین فرودگاهی، به عنوان فرصت ویژه برای ارائه راهکار نوین مسئولیت اجتماعی است که موجب وفاداری و کسب اعتماد آن‌ها به برند شما خواهد شد.

slide-4.webp
11536743 +
دقیقه شارژ
348532 +
کاربر
47 +
پاورباکس

دستاوردهای ما

پاورباکس را بهتر بشناسید

why-us.webp

سوالات پرتکرار

در این قسمت شما می توانید سوالات پرتکرار را مطالعه نماﻳﻴد

تیم پشتیبانی پاورباکس متشکل از افراد متخصص و آموزش دیده، به شما کمک می‌کنند تا بهترین اطلاعات ممکن را بدست آورید، از ابتدایی‌ترین سوالات گرفته تا پیچیده‌ترین. متصدی امور مشتریان ما به شما برای یافتن تعداد موقعیت مناسب قرارگیری دستگاه پاورباکس برای مجموعه‌تان کمک خواهد کرد.

بله، هر دستگاهی (Device & Gadget) به کابل‌های شارژ محصولات پاورباکس خواهد خورد.

چندین راه حل برای آن وجود دارد؛ در هر دستگاه نرم‌افزار ضد سرقت نصب شده است. همچنین پیشنهاد می‌گردد که دستگاه پاورباکس در محلی نزدیک به دوربین‌های مداربسته یا نگهبانی قرار داده شود. همچنین با توجه به وجود سیستم Smart lock، کاربران نباید نگران سرقت دستگاه‌های در حال شارژ خود باشند.

بله، هر دستگاه پاورباکس با برخورداری از تکنولوژی مدار شارژ برای جلوگیری از اضافه شارژ و آسیب رساندن به باتری گوشی سلامت شارژدهی را تضمین می کند. بنابراین هیچ ریسکی برای شارژ تلفن همراه شما وجود ندارد.

بله، انواع کابل‌های لایتنینگ متناسب با گوشی‌های آیفون و کابل های USB و تایپ C متناسب با گوشی‌های اندرویدی، در لاکرها موجود هستند.

تیم ما

اطلاع رسانی، راهنمایی، دریافت نظرات شما

Team-2.jpg

George Smith

CEO & Founder

Team-1.jpg

Jennifer Alba

Telecom Specialist

Team-6.jpg

Claire Anne

Customer Officer

به بالای صفحه بردن