درآمدی بر نیاز به ایستگاه‌های شارژ ـ قسمت اول

درآمدی بر نیاز به ایستگاه‌های شارژ ـ قسمت اول

همه می‌دانیم که جهان به نقطه‌عطفی رسیده است که بسیاری از افراد وابسته به فناوری هستند، که این لزوما اتفاق بدی نیست. داشتن تلفن همراهی که بتواند به اینترنت دسترسی داشته باشد، باعث افزایش کارایی ما می‌شود و احساس امنیت را در ما تامین می‌کند. متاسفانه عمر باتری‌های موبایل در اکثر مدل‌های تلفن همراه مطابق میل، سلیقه و سرعت زندگی ما نیست و شارژ تلفن‌های همراه ـ طبق تجربه کاربران ـ درست در زمان‌های حیاتی از بین می‌رود، که این اتفاق ایده‌آل نیست.

تلاش برای یافتن مکانی که تلفن‌همراه خود را آنجا شارژ کنیم، اغلب کار آسانی نیست. هنگام پیاده‌روی یا کمپینگ وقتی با شارژ کم تلفن خود مواجه می‌شویم، به علت نبود پریز برق نمی‌توانیم تلفن‌های همراه خود را شارژ کنیم. علاوه بر این اگر شارژرهای قابل حمل نیز داریم، این شارژر ها تنها قابلیت پاسخگویی به نیاز شارژ یک تلفن را دارند. با طراحی لاکرهای نوآورانه در ایستگاه‌های شارژ با چند پورت به هر دو مسئله پریز برق و شارژ چند تلفن همراه با یک شارژر، پاسخ داده می‌شود.

در ابتدا تصمیم داریم از مواردی صحبت کنیم که ایستگاه شارژ می‌تواند مفید باشد، هیچ‌کس مایل به تجربه اضطراب باتری کم نیست و در ادامه به دلایل ساخت این ایستگاه‌ها می‌پردازیم.

 

درآمدی بر نیاز به ایستگاه‌های شارژ ـ قسمت اول

میهمانی‌ها:

تفاوتی نمی‌کند که جشن تولدی برای کودک خود، یک مسابقه در دانشگاه و یا میهمانی عروسی برگزار کرده‌ایم، افراد همواره تمایل دارند تلفن‌های همراه خود را در کنارشان داشته باشند. اگر مشغول برگزاری یک رویداد باشید، اغلب آخرین مسئله‌ای که نگران آن هستید این است که افرادی نزد شما بیایند و از نزدیک‌ترین پریزهای برق موجود سوال کنند.

در برگزاری میهمانی‌ها، میان نگرانی‌هایی در ارتباط با لذت بردن مردم از مراسم و انجام امور با دقت کافی، آخرین مسئله‌ای که به ذهن خطور می‌کند، وجود تعدادی کافی پریز برق برای شارژ تلفن میهمانان است!

یک ایستگاه شارژ تلفن همراه که علاوه بر دسترسی آسان، این قابلیت را دارد که چندین گوشی را همزمان شارژ کند؛ می‌تواند میهمانی‌ها را با کیفیت بالاتری برگزار کند.

رویدادهای جامعه:

این رویداد می‌تواند مرتبط با یک سرمایه گذاری محلی و یا یک مراسم در سطح شهر باشد. صرف نظر از بزرگی و هدف از برگزاری رویداد، افراد تمایل به در دسترس داشتن تلفن‌های خود دارند. اغلب این رویدادها جمعیت فراوانی را در خود جای داده‌اند فراهم کردن محصولی جهت شارژ تلفن همراه، می‌تواند رویدادهای ما را قابل مدیریت‌تر و ایمن تر کند. افراد نیاز فراوانی به تلفن‌های همراه خود دارند  و محصولی که باعث جلوگیری از شارژ کم آن شود، مورد علاقه آن‌هاست.

یک ایستگاه شارژ تلفن همراه، در حالیکه تنظیم و روشن کردن آن آسان است، مورد علاقه مدیران است. آیا می‌توانید به دلیلی برای نداشتن آن فکر کنید؟

 

درآمدی بر نیاز به ایستگاه‌های شارژ ـ قسمت اول

همانطور که مشاهده می‌کنیم، تلفن‌های همراه راه‌حل مناسبی برای بسیاری از مشکلات روزمره است. و دلایل متنوعی وجود دارد که چرا داشتن تلفن همراه با شارژ بالا می‌تواند منجی زندگی ما باشد و بر اساس این نیازها، ایستگاه‌های شارژ با چند پورت، بر پایه جنبه‌های راحتی در کارکرد ساخته شده‌اند.

در مقالات آتی به دیگر جنبه‌های کاربرد ایستگاه‌های شارژ خواهیم پرداخت.

فیسبوک
توییتر
لینکدین
واتس اپ
تلگرام
ایمیل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین ها

slide4-1
امنیت پاورباکس 1
تاثیر شگفت‌انگیز ایستگاه‌های شارژ تلفن‌همراه در بهبود فروش!

پربحث ترین ها

slide4-1
امنیت پاورباکس 1
تاثیر شگفت‌انگیز ایستگاه‌های شارژ تلفن‌همراه در بهبود فروش!